NOVAPAX CZ – broušení, leštění, lapování a sváření kovů

Získejte špičkové nástroje pro broušení a leštění

Je vaším oborem kovovýroba? Získejte profesionální strojní vybavení pro broušení, leštění, lapování a sváření kovů. Dodáváme techniku od předních výrobců v oboru. Jsme specialistou na zrcadlové leštění a opravy forem. Zaměřujeme se také na mikronavařování, laserové navařování a gravírování.

  • Blanenská 982/15
  • Kuřim
  • 664 34
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Přístroje k broušení, leštění, lapování a sváření kovů

Společnost NOVAPAX CZ jsme založili roku 1996 s cílem dodávat na místní trh výrobky naší mateřské firmy NOVAPAX Kunststofftechnik GmbH. V současné době působíme také jako výhradní zastoupení společnosti Botzian & Kirch GmbH

Základem našeho sortimentu jsou špičkové přístroje a nástroje pro leštění, broušení a lapování kovů. Pořídit si od nás můžete ultrazvukovou leštící techniku, mikromotory, závěsné motory či vybavení pro elektrické přímočaré leštění. Součástí naší nabídky jsou také Nd:YAG a diodové navařovací lasery. Dodáváme přístroje pro laserové gravírování nebo pro laserové a micro-TIG navařování. V naší nabídce nechybějí ani pneumatické brusky a jiné nářadí pro broušení kovů.

Potřebujete brusné kameny, diamantové pasty, sklokeramické brousky nebo jiný spotřební leštící materiál? U nás jste na správné adrese!

Odborná školení a další služby v oboru

Kromě širokého sortimentu přístrojů k leštění, broušení, lapování či gravírování kovů nabízíme také řadu souvisejících služeb. Kompletně zajistíme potřebný záruční i pozáruční servis veškeré techniky z naší nabídky. Rádi vám provedeme také laserové sváření a navařování forem či nástrojů. Svěřit nám můžete i gravírování a popisování laserem.

Rádi byste zvýšili svou kvalifikaci nebo odbornost zaměstnanců vaší firmy? Navštivte odborné kurzy, které pořádáme v našem sídle v Kuřimi. Zaměřujeme se na problematiku dokončování, navařování a opracování povrchů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.